Naprawa Lodówek Warszawa

Naprawa Lodówek Warszawa

Cześć, skończyła mi się gwarancja na lodówkę, no i niestety mój dotychczasowy serwis nie daje dalszej opieki w konkurencyjnych stawkach. Z tego powodu szukam raczej niezależnych fachowców do sprawdzenia lodówki, koniecznie z Warszawy. Znacie kogoś uczciwego, żebym nie wydawał kasy niepotrzebnie?

syrena88

Posty: 5

 
Odwiedź koniecznie forum producenta sprzętu AGD, bo wiele rozwiązań masz podanych od ręki. Ogólnie jednak nie zalecam samodzielnych napraw lodówek. To najczęściej prowadzi do dodatkowych problemów w przyszłości. Dobrze poznać, gdzie leży usterka, aby rozsądnie negocjować warunki z ewentualnym specjalistą.

Dziadek

Posty: 14

 
Fachowiec najpierw powinien sprawdzić, wyczyścić i przeanalizować najpopularniejsze usterki, a dopiero później proponować ewentualną wymianę części. Trzeba wyczerpać przed wymianą kluczowych elementów sprzętu AGD praktycznie wszystkie inne możliwości.

zinger545

Posty: 14

 
Zwróć uwagę, czy serwis sprzętu AGD, który wybierasz posiada dział z faktycznie bezpłatnymi wycenami naprawy usterek. To nie jest wcale takie oczywiste.

audi80

Posty: 9

 
Po pewnym czasie od zakupu lodówki coś się stało ze szczelnością drzwi, często lampka gasła. Nie przeszkadzało mi to ogólnie za bardzo, ale w końcu zaczęło się psuć jedzenie. Drzwi po prostu same się otwierały. Nie chcę mówić, jakiej marki to lodówka. Powiem tylko, że cała naprawą zajmował się warszawski proserwis.waw.pl. Wycena od razu do zaakceptowania. Robota dobrze wykonana w kilkadziesiąt minut można powiedzieć (samodzielnie bym jednak nie dał rady naprawić, doszło kilka szczegółowych elementów). Ponadto otrzymałem gwarancję na usługi serwisowania. Nic się później nie działo. Wszystko ok do tej pory.

ewa

Posty: 12

 
Według moich doświadczeń warto od razu wybierać serwis niezależny urządzeń domowych, ponieważ tacy fachowcy rzadko naciągają cię na zastosowanie oryginalnych części. Wiadomo :P

Klara323

Posty: 11

 
Niektórzy producenci lodówek oraz ogólnie sprzętu AGD udostępniają listy najpopularniejszych usterek, z których możesz skorzystać do oceny własnego problemu. W takim przypadku znacznie lepiej negocjować warunki serwisu.

Black_Riot

Posty: 19

 
Pamiętaj, że przy wymianie części lodówki możesz korzystać z oryginalnych rozwiązań lub tańszych zamienników. Dobrze, aby fachowiec uprzedził cię, co się faktycznie sprawdzi.

Pacothelllucia

Posty: 10