centralne odkurzacze ważne info

centralne odkurzacze ważne info

Poszukuję do swojego domu systemu odkurzania centralnego. Mam alergię i słyszałem, że tego typu system byłby dla mnie korzystny...mniej pyłków, mniej roztoczy itd. Polecicie sklep z takimi odkurzaczami?

Fifczak90

Posty: 14

 
Jak byłem w zeszły weekend w hotelu na Mazurach to oni tam mieli takie odkurzacze, właśnie w formie rur wyciąganych ze ściany. Wygląda to ciekawie. Jak odkurzali to w ogóle nic nie było słychać, bo całe te urządzenie z silnikiem znajdowało się gdzieś w piwnicy.

Iunae_Milt

Posty: 33

 
Teraz jak już mam dom postawiony to średni mi się chce montować centralny odkurzacz, dużo roboty by z tym było...szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej;/

Tenesy90

Posty: 31

 
Witam. No nie wiem gdzie takie sprzęty sprzedają bo się nigdy tym nie interesowałem. Zresztą u mnie w mieszkaniu to częściej żona z odkurzaczem biega niż ja, także tego:)

korasek

Posty: 23

 
Poszukaj w internecie, najlepiej przez jakąś porównywarkę cen. W sklepach stacjonarnych to takich urządzeń nie widziałem, ale w internetowych pewno będą. Pozdr.

Dagmara87

Posty: 23

 
Fakt, ciężko znaleźć jakiś sklep, który by się specjalizował właśnie w takich nowoczesnych systemach sprzątania. Ja się zastanawiam też czy w coś takiego nie zainwestować, bo właśnie zaczynamy budowę domu, więc można by uwzględnić całe to połączenie.

szymon2626

Posty: 25

 
Od roku mam odkurzacz centralny i nie wyobrażam sobie życia bez tego sprzętu. Naprawdę ułatwił sprzątanie, bardzo wygodna rzecz. Mąż zamówił to online, ze strony www.odkurzacze.net. Akurat mieli tutaj dość konkurencyjne ceny wtedy. Może sprawdź, jak tam aktualnie oferta wygląda.

NoweCzasy

Posty: 18

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Robuś

Posty: 35

 
Jest kilka sklepów online z takim sprzętem. Ostatnio właśnie szukaliśmy z dziewczyną czegoś do naszego domu. Ale póki co się wstrzymaliśmy z zakupem bo jednak ponad tysiaka trzeba za takie systemy zapłacić. Niemało.

Zrobtodzis

Posty: 16

 
Jeszcze jakiś czas temu duży wybór odkurzaczy wraz z całym oprzyrządowaniem, filtrami i workami mieli na stronie www.odkurzacze.net w sklepie internetowym. Sam od nich zamawiałem odkurzacz marki Beam. Mogę polecić te modele. Proste w montażu, komfortowe w użytku, skuteczne i wydajne.

Kliczek

Posty: 17