Projektory LED

Projektory LED

Cześć, działam w branży szkoleniowej. Działalność się rozszerzyła, mam nowe pomysły na kursy stacjonarne. Potrzebuję jednak dobrego projektora do wyświetlania prezentacji multimedialnych. Chciałbym zainwestować w sprzęt nowoczesny i dość trwały, żeby posłużył mi chociaż 5 lat.

warter88

Posty: 6

 
Zobacz, czy do projektora przy zakupie otrzymasz za darmo okulary 3D. Nie we wszystkich ofertach takie połączenie występuje.

Acclaim

Posty: 11

 
Moja firma zlecała zakup kilkunastu projektorów w maxled.tv. Porozmawiaj z nimi. Inwestycja się udała. Wielu pracowników po przetestowaniu firmowych projektorów od nich postanowiła sobie kupić sprzęt do domu, pod konsole i kino domowe głównie. Też mam projektor mobilny. Cichutki, świetnie chłodzony, prosty w obsłudze. Technologia faktycznie poszła do przodu. Często jestem na wyjazdach. Projektor pakuję do torby, zajmuje niewiele miejsca i nadrabiam zaległości filmowe wieczorami. Świetny sposób na relaks, inwestycja długoterminowa. Markę MaxLed znam po prostu z doświadczenia i to chyba optymalne polecenie. Daj znać w razie czego, czy się zdecydowałeś na zakup.

TomekK

Posty: 9

 
Zalecam spojrzeć na wszystkie rodzaje projektorów, czyli LCD, LCOS, DLP, CRT, Light Valve i sobie porównać zalety i wady.

bar33

Posty: 14

 
Stawiaj na wysoką rozdzielczość w projektorach, bo wtedy masz świetne odwzorowanie szczegółów.

namok

Posty: 10

 
Do prezentacji biznesowych najlepiej nada się rzutnik DLP. Przy niezbyt wysokich kontrastach DLP sprawdza się rewelacyjnie.

daro77

Posty: 13