Tanie naprawy whirpool????

Tanie naprawy whirpool????

Hej.
Interesuje mnie to, kto wykonuje naprawę sprzętu gospodarstwa domowego w mojej okolicy. Może macie namiary na jakichś sprawdzonych fachowców, którym bez dwóch zdań warto zaufać?

duduś34

Posty: 11

 
Interesował mnie niedawno serwis AGD w Jeleniej Górze, ale żaden znajomy nie był w stanie polecić mi sprawdzonego serwisanta.

Dopiero na tym forum znalazłem przydatne informacje odnośnie tego, z kogo usług warto skorzystać, natomiast kogo lepiej unikać.

Lomartek67

Posty: 20

 
W sytuacji, gdy byłaby potrzebna Wam naprawa pralek w Jeleniej Górze to mogę polecić bez dwóch http://whirlpoolserwis.pl. Zadzwoniłem do nich, szybko otrzymałem informację, kiedy pojawi się w moim domu serwisant. Nie mogę mieć także zastrzeżeń do czasu realizacji naprawy.

Dzidzia

Posty: 21

 
Jestem zaspokojony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się odnaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, ale prędko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 złotych :)

codePerformance

Posty: 15

 
Podejmując poruszony przez Was temat naprawy zmywarek w Jeleniej Górze mam niewielkie doświadczenie, bo tylko raz korzystałem z podobnych usług. Na szczęście serwisant w mgnieniu oka zdiagnozował problem i usunął go w zaledwie… 30 minut. Jestem pewien, iż we własnym zakresie bym sobie i tak nie poradził :)

codePerformance

Posty: 19

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, gdyż miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

grzes3345

Posty: 16

 
Podejmując poruszony przez Was temat naprawy zmywarek w Jeleniej Górze mam niewielkie doświadczenie, bo tylko raz korzystałem z podobnych usług. Na szczęście serwisant w mgnieniu oka zdiagnozował problem i usunął go w zaledwie… 30 minut. Jestem pewien, że samodzielnie bym sobie i tak nie poradził :)

looque66

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy naprawa pralek w Jeleniej Górze to stosunkowo prosta sprawa.

Mam namiary na 2-3 interesujące firmy, które powinny spełnić Wasze oczekiwania w tym zakresie. W przypadku zainteresowania mogę podać numery telefonów lub adresy stron WWW.

wielgi

Posty: 28

 
Zawsze byłem ciekaw, na jakim poziomie stoją usługi serwisowe Whirlpool. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekonać się, gdy w najmniej odpowiednim momencie zepsuła mi się pralka. Na szczęście była objęta gwarancją, a serwis Whirlpool dość szybko uporał się z problemem.

Daniel.E

Posty: 28

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod spostrzeżenie całkiem sporo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę zaplanowany.

W przeciwnym przypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

luluś45

Posty: 14