Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Witajcie, poszukuję informacji o firmie która zajmie się instalacją szamba betonowe na mojej działce, czy możecie kogoś polecić?

Zydek

Posty: 33

 
Beton dobra rzecz, bowiem i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od paru lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się prędko :P Nie ma tak naprawdę zbyt wielu klientów, bowiem prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

SsthEn

Posty: 28

 
Ludzie piszą, że oczyszczalnia ścieków najlepsza, ale czasami jej nie zrobisz, bowiem teren się nie zgodzi. Szambo betonowe to najbezpieczniejsza forma odprowadzania ścieków i zawsze skuteczna. Wszędzie zamontujesz zbiornik.

Jak masz pytania wal na priv.

Aarchi

Posty: 37

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych problemów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, a wydałem nie wiem, może kilka tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

Jasioneczek

Posty: 35

 
Jak chcesz mieć pewność dobrze wykonanej roboty i szczelności to jedynie http://szamba-betonowe.co. Możesz sobie przez stronkę wybrać, gdzie szambo ma zostać przetransportowane. Tania opcja, bowiem koszty transportu praktycznie zerowe.

W porównaniu niewątpliwie do innych „firemek”, co na tym zarabiają celowo.

Stylizacja111

Posty: 48

 
Chcesz| niską cenę?

To tylko szambo betonowe. Tworzywa sztuczne nie dość, że droższe to i przecieki śmierdzące mają. Dopasuj wymiary, bowiem wówczas też oszczędzisz na eksploatacji. Polecam generalnie firmy zajmujące się instalacją w twoich okolicach.

Mniej zapłacisz za transport.

koraasek

Posty: 23

 
Przenigdy nie bierz szamb plastikowych. Totalny badziew, że szok. Jedynie beton, bo i sobie parking zrobisz jak również zabudujesz posesję, jak chcesz, a z plastikiem nic nie dokonasz, tak naprawdę. Zapłacisz nie tylko za szambo, lecz również montaż jak również oczywiście transport.

Sam nie dasz rady, więc zbieraj kasę ;)

Schwalbaa

Posty: 26

 
Kupuj tylko szambo dobrze uzbrojone i maksymalnie zabezpieczone. Jak będzie zniszczone całe sąsiedztwo cię znienawidzi.

Chyba nie muszę mówić z jakiego powodu?

abbss

Posty: 34

 
Nie ma co pytać.

Wybieraj firmę, co wyskakuje na pierwszych miejscach u wujka Google. Troszkę poklikałem i odnalazłem http://szamba-betonowe.co. Mają wszystko, czego potrzebujesz. Zadzwoń i mów, jak poszło.

Sam jestem zainteresowany.

Gurugum

Posty: 36