Ekoszamba, która firma

Ekoszamba, która firma

Pytanie jest!

U kogo zamówić eko szambo? Znacie sprawdzone, niedrogie i godne zaufania firmy, które nie sprzedają dziadostwa?

Sysek56

Posty: 26

 
Trzeba rzeczywiście sprawdzić czy szambo ma wszystkie atesty. Kiedyś mi znajomy opowiadał o awarii szamba sąsiada...nie było to przyjemne przeżycie dla nikogo z najbliższej okolicy :P

vokalek

Posty: 21

 
Myśmy zamówili do swojego domu szambo poprzez stronę http://www.ekoszamba.eu. Porównując kilkanaście ofert oni wypadli najlepiej pod względem stosunku ceny do jakości produktu.

Mają w asortymencie kilkanaście rozwiązań pojemnościowych, różne średnice. Produkty wytrzymałe, zrobione z porządnego laminatu poliestrowo-szklanego, wszystko na ateście.

Wegierek8676

Posty: 33

 
Z tych firm, które znam, których oferty widziałem to najkorzystniej moim zdaniem prezentuje się propozycja marki www.ekoszamba.eu. Dowożą swoje produkty w każde miejsce w kraju, mają duży wybór, jeśli chodzi o średnice montowanych króćców.

Pozdrawiam!

dof77

Posty: 24

 
Mnie by się właśnie przydał większy zbiornik do magazynowania gnojowicy. Ciekaw jestem czy można by połączyć zbiorniki w jakiś jeden większy o dużej pojemności, żeby wszystko ładnie odprowadzić...

nighthaze

Posty: 33

 
Hej!

A ile czasu zajmuje montaż takiego szamba? To firma się tym zajmie, czy samemu trzeba sobie wykopać miejsce w ziemi na taką instalację?

Wie ktoś? Pozdrawiam!

Batiatus12

Posty: 29