wycena znaku towarowego, poszukuję

wycena znaku towarowego, poszukuję

Jak wygląda wycenianie firmy i kto to robi? Prowadzę swoje przedsiębiorstwo i mam ofertę jego zakupu. Nie wiem jak określić wartość.

Rico

Posty: 1

 
Specjalistów, którzy zajmują się takimi wycenami jest bardzo dużo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

namok

Posty: 12

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym fachowcy. Proces dość złożony, wobec tego zanim do tego doszło zadawali wiele pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wtedy każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego przypadku.

asiunia34

Posty: 18

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

zenek744

Posty: 4

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod spostrzeżenie kodeks pracy i umowę, w której znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

Jasio234

Posty: 4

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym specjaliści. Proces dość złożony, dlatego zanim do tego doszło zadawali wiele pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wtedy każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego przypadku.

grzes3345

Posty: 22

 
Jeśli ktoś chce zlecić wycenę znaku towarowego to na stronie https://attuario.pl znajdzie pomoc firmy, która, na co dzień się tym zajmuje. Pracują tam eksperci, którzy na wszystkim się bardzo dobrze znają. Oni Wam pomogą.

Warszawiak

Posty: 25

 
Według mnie, jeżeli potrzebna jest fachowa wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. We własnym zakresie zawsze zauważymy wartość, a w wielu przypadkach nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niezmiernie dobrze obeznani, zatem chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

fertuś45

Posty: 2

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w której znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

Zdzichu 

Posty: 3

 
Niestety nie pomogę, bowiem akurat w własnej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, lecz raczej takie wyceny to temat dość uciążliwy.

CHatka-eKo

Posty: 16