Sandra, polecacie ?

Sandra, polecacie ?

Witam wszystkich. Orientujecie się może, czy Sandra planuje u nas jakiś koncert? Słyszałam, że lubi teraz niezwykle koncertować.

wacek56

Posty: 11

 
Bardzo mnie cieszy fakt, że Sandra dalej idzie drogą kariery. Kiedyś śledziłam jej wszystkie koncerty i bardzo mi imponowała. Dziś nie jestem na bieżąco, ale wiem, że koncertuje wciąż po całym świecie.

Fanatyk

Posty: 18

 
Sandra jest niezmiernie utalentowaną piosenkarką. Zawsze żyła w cieniu męża. Dziś ma drugiego i dlatego sama mówi, iż czuje się dużo lepiej. Planuje koncerty, nagrywa i żyje pełną parą. Też bym nie była zadowolona z takiego życia jak miała kiedyś.

wrrraak22

Posty: 10

 
Na koncert Sandry? Pewnie żebym poszła i to już. To przy jej utworach człowiek kiedyś bawił się do białego rana na imprezkach. A ma być jakiś koncert?

kliwn45

Posty: 17

 
O już dawno nie słyszałam o żadnym koncercie Sandry w Polsce. Obraziła się na nas? Może nikt jej nie zaprasza? Jak dla mnie to wygląda i śpiewa atrakcyjnie. Jest jakby dojrzalsza w tym co robi. A wy jak uważacie?

Acclaim

Posty: 12

 
Na tej stronce macie informacje o Sandrze. Można dowiedzieć się o jej koncertach, a nawet zaprosić ją na jakieś wydarzenie, jak tam piszą http://www.sandra-music.pl

raptofil

Posty: 24

 
Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednak pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

kombo87

Posty: 5

 
Nie uważam, że Sandra się lansuje. Po prostu robi dalej to, co kocha. Po co miałaby siedzieć bezczynnie. Ma talent, popularność to odwiedza fanów. A jeżeli chodzi o koncerty to zawsze koncertowała, może mniej niż teraz. Ma drugiego męża przy którym czuje się szczęśliwa, więc jest pełna energii z tego powodu, jaka być może ją rozpiera:)

reavan

Posty: 24