tanie i wydajne dedykowane serwery VPS

tanie i wydajne dedykowane serwery VPS

Cześć, potrzebuję hostingu w rozsądnej cenie pod serwis z dużym ruchem (około 10 k. wejść dziennie). Zależy mi też na stałym dostępie do serwerów, no i żeby te serwery żyły cały czas.

trybgon77

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że można znaleźć serwery zarazem tanie i wydajne. W przypadku tej oferty dużym plusem jest stały dostęp do serwerów i pomoc techniczna. Uważaj na takie oferty, gdzie do serwerów nie masz w ogóle dostępu.

Skrzypekq4

Posty: 36

 
Człowieku, przy takiej liczbie wejść na stronę potrzebujesz stabilnego serwera, a nie jakiejś atrapy rodem z afrykańskiego buszu. Tutaj powinieneś znaleźć konkretne oferty w przystępnej cenie: www.microhost.pl Ze swojej strony polecam naprawdę wydajne dedykowane serwery VPS.

666marian

Posty: 30

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

kdeel32

Posty: 25

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Fotnik2

Posty: 39

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

jerust5

Posty: 16

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

21gregorek

Posty: 10