drukarka z komorą grzewczą, gdzie polecicie ?

drukarka z komorą grzewczą, gdzie polecicie ?

Czy dentystyczne drukarki 3D warto kupować? Chce zainwestować w rozwój swojego gabinetu i zastanawiam się czy takie urządzenie się przyda czy to tylko kolejny chwyt marketingowych? Doradźcie mi coś.

Damiano

Posty: 2

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

emqi

Posty: 16

 
Nie wiedziałem, iż przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa oferta, zatem muszę się w ten temat zagłębić.

włodek

Posty: 6

 
Według mnie najlepsza produkcyjna drukarka 3D to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Krakus

Posty: 3

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się bardzo dobrze. Nie powoduje kłopotów, a jakość wydruku jest bardzo wysoka.

Bankowy

Posty: 10

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, wobec tego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, niemniej jednak to są dość wielkie inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, albowiem to nadal nowość na rynku.

Lupusx

Posty: 7

 
Propozycji znajdzie się niezmiernie sporo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się sporo przeróżnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bowiem klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za kosztowne to jest jak dla mnie.

Mr Boks

Posty: 30