Letterpress, która firma ??

Letterpress, która firma ??

Elo, czy to prawa, że jeśli decyduję się na druk wizytówek, to powinienem mieć już gotowy projekt graficzny? Jeżeli tak, to gdzie znajdę jakieś gotowe wzory?

joasia

Posty: 11

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

brzucholl

Posty: 15

 
Od dawna kręciły mnie sposoby drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.dodajarty.biz.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

Oleczek34

Posty: 27

 
Jeżeli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to zadanie innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty znacznie różnią się do zwykłej grafiki.

pmrm1

Posty: 34

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

egan176

Posty: 27

 
Dzięki nowoczesnym metodom druk wizytówek odbywa się teraz niesłychanie prędko. Jednego dnia składasz zamówienie, a drugiego masz już gotowe wizytówki.

Lupusx

Posty: 11

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niesłychanie raduje.

dzannne

Posty: 9

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Zydek

Posty: 33