Panele podłogowe- sklep internetowy??

Panele podłogowe- sklep internetowy??

Hej.

Jakie podkłady pod panele „pływające” będą najlepsze? Mam świadomość, że od tego wyboru dużo zależy, bo chciałbym, aby moja podłoga była przede wszystkim cicha i posłużyła wiele lat.

Fanatyk

Posty: 18

 
W momencie, gdy wybieracie panele podłogowe to polecam Wam zadbać o to, abyście osiągnęli pożądany kontrast pomiędzy podłogą a meblami. W tym wypadku klientów ogranicza przede wszystkim własna wyobraźnia oraz możliwości finansowe :)

MisiekKce

Posty: 20

 
Wtrącając się do tematu podkładów pod panele mogę polecić produkty, które znajdziecie w tym sklepie: http://podlogi24.net/podkady-pod-panele-montaz-bez-klejenia-o_c_381_1.html. Zawsze korzystam z jego asortymentu, gdy zamierzam układać panele u siebie czy u znajomych.

eGoogle

Posty: 29

 
Nie mam wątpliwości, że porządne panele nie kosztują 20-30 złotych za metr kwadratowy, a klienci mogą być z perspektywy czasu rozczarowani takim wyborem. Takie podłogi łatwo ulegają eksploatacji, co na pewno nie będzie zadowalające dla klientów.

marcinmg

Posty: 25

 
Osobiście zarówno zastanawiałam się nad tym, aby wykorzystać białe panele, które bardzo dobrze prezentowałyby się na mojej podłodze. Na pewno uniknęłabym wsiąkania brudu i wilgoci na olejowanych powierzchniach, bowiem posiadam ogrzewanie podłogowe :)

Umber5

Posty: 19

 
Dziwi mnie fakt, że klienci tak małą uwagę przykładają do podkładów pod panele. Przecież to właśnie od jakości zastosowanego podkładu zależy to czy podłoga będzie cicha i posłuży nam przez sporo lat. Mam wrażenie, że duże grono klientów nie jest po prostu świadomych, co jest istotne na etapie wyboru paneli.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Sama mam wrażenie, iż panele podłogowe to nieograniczona grupa produktów, bowiem w każdym sklepie spotykam zupełnie różne i trudno mi ocenić, które będą najlepsze. Posiadam ogrzewane podłogi, więc zależy mi na tym, aby nowe panele charakteryzowały się wysokim współczynnikiem w tym zakresie.

asimner

Posty: 16