Dywany - proszę o pomoc

Dywany - proszę o pomoc

Znacie jakieś ciekawe sklepy z dywanami? Chciałabym kupić sobie coś nowoczesnego do salonu i do sypialni.

alidomus

Posty: 16

 
Nie lubię chować podłogi, ale myślę, że dla ładnego dywanu dałabym radę to zrobić. Też szukam jakichś ofert, więc podepnę się pod wątek. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości, żeby było warto.

Jelle Klassen

Posty: 18

 
Tradycyjne dywany bywały trudne, można było nieźle zmęczyć się przy trzepaniu i rozkładaniu na podłogę, a już próby prania… masakra. Całe szczęście te nowomodne nie są już takie, zakupiłam niedawno łącznie trzy dywany i muszę przyznać, że są to daleko wyższe produkty niż te dawne. Wzory też są ciekawe, teraz mieszkam zupełnie inaczej, generalnie jestem zadowolona.

opiter78

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, ten https://kupdywan.pl jest bezkonkurencyjny. Polecam :)

Warto w ogóle zaglądać co jakiś czas, licząc na obniżki czy promocje, no i sama oferta jest bardzo ciekawa, w dodatku się zmienia. Są tam różne dywany dzisiejsze i modne nie tylko w naszym kraju, wykładziny, chodniki itd.

CzeX

Posty: 25

 
Dywany to najlepsze rozwiązanie na zimną podłogę :)

Szczególnie dywany nowoczesne, z długim włosem, na pewno będzie się po nich przyjemnie chodziło. Porządne będą do sypialni, o, albo też do pokoiku dziecka. Te puszyste ochronią maluszka gdy upadnie.

E-GOista

Posty: 26

 
Ogólnie niezmiernie polecam zakup dywanu.

Fantastycznie zmienia wnętrze, dzięki temu jest ono rzeczywiście przytulne. Poniektóre dywany nie wywołują większych problemów, wystarczy je odkurzyć, ewentualnie wytrzepać.

Gosienka54

Posty: 13

 
Nie lubię robić zakupów, ale internetowe sklepy z dywanami są wyjątkiem od tej reguły. Mogę powiedzieć, że dzięki nim da się znaleźć bardzo oryginalne dywany nowoczesne, które będą prawdziwą ozdobą wnętrz. Uważaj tylko na przesadę, do takich dywanów nie warto dobierać zbyt wielu ozdób, bo zepsują wystrój.

Klarka34

Posty: 13