Kino online

Kino online

Cześć, jaki jest teraz najpopularniejszy i przejrzysty przede wszystkim dla użytkownika serwis do oglądania filmów online.

Posty: 6

 
Jakoś torrenty w ostatnich latach cienko funkcjonują, albo po prostu nie mam dobrego źródła. Wolę znacznie bardziej filmy online.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie lubię płacić za premium, ale wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, jak codziennie oglądasz filmy, czy seriale.

filmierz22

Posty: 15

 
No właśnie zauważyłam ostatnio, że sporo filmów zablokowali, a serwisy pewnie się boją o kwestie praw autorskich.

Polerusik

Posty: 7

 
A według mnie wykupienie konta premium na niektórych portalach bardzo się opłaca, bo oglądasz bez reklam, poza tym transferu ci nie zabierają.

eserved

Posty: 19

 
Prawa autorskie to bardzo płynna kategoria teraz. UE coś zaczyna mieszać w tej materii. Pewnie wydawcy powinni się dobrowolnie dogadać z portalami i za niewielkie opłaty po prostu wszystko udostępnić. Oby taka była przyszłość :)

Suit

Posty: 25

 
Widziałem, że najwięcej nowości ma teraz ekino-tv.pl. Codziennie wchodzę na różne portale, ale u nich zostaję najdłużej ze względu właśnie na szybkie aktualizacje i brak reklam praktycznie.

Kleooo6

Posty: 9

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Szkoda właśnie, że tak wiele filmów można obejrzeć tylko po wykupieniu konta premium.

Himu87

Posty: 14

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

Gucio

Posty: 13