fotograf ślub w Zielonej Górze, szukam

fotograf ślub w Zielonej Górze, szukam

Chcę zlecić fotografię weselną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym zna i wie jak takie zdjęcia wykonywać. Cena nie gra roli.

Rico

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Tatusiek4

Posty: 3

 
Nie wiem czy aż tak niezmiernie niezbędny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, niemniej jednak później te fotografie najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

Iwona3

Posty: 12

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Acclaim

Posty: 13

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Lalusiek2

Posty: 26

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odnajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

jurecekk5

Posty: 10

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Ania

Posty: 3

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, albowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, wobec tego należałoby takie fotografie zlecić.

mew soncz7777

Posty: 13

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Kitas

Posty: 10