targi ślubne

targi ślubne

Moglibyśmy napisać jakieś spostrzeżenia, uwagi, etc., na temat Małopolskich Targów Ślubnych? Będą one zorganizowane 7 i 8 listopada - oczywiście Kraków, no i tak sobie myślę, że chyba warto iść.

wicek55

Posty: 7

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

Fanatyk

Posty: 11

 
Rok temu właśnie byłem na tych targach, no i muszę powiedzieć, że wybór ofert był tak wielki, że prawie mnie głowa rozbolała. Ciężko było się zdecydować, ale koniec końców znalazłem na targach nawet fryzjerkę. Było warto! No i koszt to tylko 15 zł.

Lalusiek2

Posty: 26

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

TakiMyczek

Posty: 24

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

Rysiek_99

Posty: 60

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

FasJasola

Posty: 37

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

adam_r

Posty: 28

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Krasny

Posty: 18

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

michał

Posty: 6