Nietuzinkowy pomysl podziekowan dla gosci

Nietuzinkowy pomysl podziekowan dla gosci

Jaki byście wybrali prezent niespodziankę dla rodziców podczas wesela? Nie mam do tego głowy...jest tyle innych przygotowań, że masakra.

NERO45

Posty: 12

 
Czeeeść!

Tak szczerze to my akurat niczego gościom nie dawaliśmy...no chyba, żeby liczyć ciasto na odchodne. Zamówiliśmy takie specjalne ozdobne pudełka na to.

DaNceR

Posty: 22

 
Rok temu miałam z narzeczonym podobny problem :))

W końcu zdecydowaliśmy się kupić naszym rodzicom luksusową czekoladę od www.choco-mania.pl. Taki medalion czekoladowy z dedykacją i stylową wstążką ładnie wygląda i idealnie pasuje na tę okazję.

Kazdyy02

Posty: 35

 
Właśnie przeglądam super czekoladki w sklepie www.choco-mania.pl. Podobają mi się te spersonalizowane wzory, dość oryginalne rozwiązanie i wcale nie takie drogie.

Może tutaj coś znajdziecie dla siebie.

Pszemeg

Posty: 32

 
Dobre pomysły mają na stronie www.choco-mania.pl.

Ja zupełnie nie miałem konceptu co by kupić rodzicom jako podziękowanie. Czekolada belgijska od tej firmy to najwyższa jakość i wcale nie tak droga!

KOSH

Posty: 37

 
U nas sprawdziły się bardzo fajnie cukierki czekoladowe ze strony www.choco-mania.pl.

Zamówienie dotarło praktycznie od ręki, a czekoladki były w idealnym stanie. Baliśmy się, że się po drodze roztopią, połamią itd. Ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

Oksy_!

Posty: 22

 
Fajnym podarunkiem dla gości będzie wasza ślubna fotka. Ale to już po wszystkim można im wysłać pocztą, albo na poprawinach, jeśli uda się tak szybko wywołać!

kubaraj

Posty: 38

 
Słyszałem o czymś takim jak jednorazowe aparaty foto dla gości weselnych. Super rzecz moim zdaniem. Każdy ma wtedy okazję zrobić dodatkowe fotki i to takie bardziej amatorskie :))

Elek56

Posty: 19

 
Mają teraz ludzie odjechane pomysły na wesele, puszczają lampiony, wynajmują góralskie kapele:P Na to trzeba mieć jednak trochę kaski...

ghjss

Posty: 52

 
Na ostatnią chwilę udało nam się znaleźć coś fajnego wiec polecam http://www.choco-mania.pl/infusions/twb_shopping_cart/index.php?p=productsList&iCategory=7

FFelxus

Posty: 32