Ma ktoś namiar na sklep z gorsetami wyszczuplającymi ?

Ma ktoś namiar na sklep z gorsetami wyszczuplającymi ?

Cześć Wszystkim!

Niedługo czeka mnie fantastyczny bal karnawałowy i szukam sukienki coś w stylu takiej dominy. Koniecznie czarna, czerwona lub ciemny fiolet, koniecznie koronki lub falbany i musi być mega sexy! Jeżeli coś kojarzycie to podeślijcie ;) duże dzięki!

Hanka z Ganka

TakiMyczek

Posty: 24

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, lecz jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma niezmiernie mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, a tak to sobie choćby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście olbrzymi, wykonanie śliczne a całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

Fstachu44

Posty: 30

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, że zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwyczajnie wszystko kupić :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, bowiem świetnie pasuje mi do klimatu mojego pokoju, zaś tydzień po tym zakupiłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, jakiego zazdrościło mi grono osób. Wysyłka jest faktycznie szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

MangoOo

Posty: 38

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, niemniej jednak zdaje sobie sprawę, że to może być coś rzeczywiście drogiego, bo to chyba się szyje na miarę? Ogólnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, niemniej jednak kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za olbrzymi to oddał. Trzymam kciuki, że coś ciekawego odnajdziesz dla siebie i osiągniesz rezultat na którym ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wtedy będzie się prościej wcisnąć w ciuszki jakie ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

abb121s

Posty: 42

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer zakupić, mi to nigdy nie było konieczne, zatem nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, lecz taki mega wybór to chyba jedynie w internecie, bo wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej mnóstwo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Natomiast nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, że coś źle dobierzesz ;)

Aarchi

Posty: 37