Suknie ślubne

Suknie ślubne

Kochane, mam za rok ślub i powoli zaczynam się rozglądać za suknią. Gdzie kupowałyście? Internetowo, czy w salonie? Na wymiar, czy gotowca? A może jednak lepiej wypożyczyć zamiast kupować? Będę wdzięczna za wasze opinie, dzielcie się doświadczeniami, na pewno nie tylko mi się to przyda ;) Pozdrawiam cieplutko!

tigra32

Posty: 5

 
Wiem, że moja koleżanka aktualnie się do ślubu przygotowuje, więc powinna coś wiedzieć więcej w temacie sukien i salonów. Pogadam z nią, ciekawe w sumie czy już kupiła coś, czy ciągle szuka.

Damiano

Posty: 39

 
Teraz to jest ogromny wybór kolorów i fasonów sukien, można coś dobrać dla siebie. Ja jeszcze mam ślub przed sobą, ale jak moja siostra kupowała kreację, to pamiętam, że wzorów to było zatrzęsienie, a myśmy w małym saloniku u siebie w Gorzowie kupowały.

propek1

Posty: 7

 
Ja na pewno bym chciała założyć suknię z odkrytymi plecami, bardzo mi się tego typu fasony podobają. Tylko to musi być naprawdę dobrze uszyte, żeby nie opadała suknia i też żeby się nie podwijała do góry.

Cyc23

Posty: 30

 
Dobrze się mną zajęto w salonie ślubnym w Koninie na Leszczyńskiej (Elizabeth Passion). Jak tylko weszłam do salonu, to od razu podeszła do mnie pani i pomogła dobrać suknię. Na plus jest tutaj fakt, że pani sprzedawczyni słuchała moich sugestii, a nie proponowała to co w jej mniemaniu byłoby fajne, tylko pomogła mi coś znaleźć pod mój gust. Super!

piekniśś

Posty: 15

 
Mnie się bardzo spodobała suknia atłasowa z trenem od Elizabeth Passion - elizabethpassion.com. Firma ma swoje markowe salony, ale można ich produkty też znaleźć w innych salonach mody ślubnej, ja akurat u mnie w Dąbrowie Górniczej trafiłam na ich fasony. Suknia dobrze wygląda na wieszaku, ale jeszcze lepiej układa się już na ciele!

onja45

Posty: 13

 
W przypadku sukni to na pewno warto kupować w salonie, przymierzyć, a najlepiej zlecić na miarę uszycie. Nigdy w życiu bym internetowo nie zamawiała bez przymiarki, a wiem, że niektóre tak robią jeśli jest jakaś promocyjna cena itp.

Iwona3

Posty: 9