Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Hejka, poszukuje należytego miejsca na mój ślub. Sala powinna być niesłychanie ogromna, ponieważ moje wesele będzie olbrzymie. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka zabawa. Może znacie takie miejsce? Bardzo zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Fiflek

Posty: 30

 
Witajcie, przyłączam się do tematu ponieważ również mam problem ze znalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś gigantyczne przyjęcie dlatego sala powinna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i dlatego poszukuję Sali. Jeżeli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Jooozek

Posty: 40

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

FOTOhihi

Posty: 26

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem którą salę wybrać ponieważ nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, że sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza lecz nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

Fkiur5

Posty: 42

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam podobny problem ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeśli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę gigantycznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością ponieważ moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Antekkk

Posty: 37

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć ogromną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę ogromnie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

Fstachu44

Posty: 30

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu bowiem liczę na to, że ktoś poda niezmiernie fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z jakich byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

koraasek

Posty: 23

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i niezmiernie wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeżeli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezmiernie gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

Nikuś32

Posty: 37

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, albowiem mam cel zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna natomiast także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam cel sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Katenn

Posty: 37

 
Cześć, słyszałam, iż dużo ludzi niezwykle poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeżeli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Klasowe34

Posty: 48