my cafe, szukam

my cafe, szukam

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niesłychanie się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, lecz nie za bardzo mi szło. Może, zatem iż nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

labuh

Posty: 9

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Iwona3

Posty: 7

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, wobec tego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

klimner56

Posty: 4

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

enriquess

Posty: 14

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i sporo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, zatem należałoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o sporo lepsi niż teraz.

codePerformance

Posty: 20

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

codePerformance

Posty: 12

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Należałoby to jednak zbadać dokładniej.

Laleczk23

Posty: 15

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odszukać. Nie korzystałem z niej jeszcze, natomiast widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

luke130

Posty: 14

 
Gier jest niesłychanie mnóstwo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo wyższe efekty swojej pracy.

namok

Posty: 5