Przegrywanie vhs na dvd, Warszawa

Przegrywanie vhs na dvd, Warszawa

Hej.

Przegrywał ktoś z was film z formatu vhs na dvd, czy to rzeczywiście jest dobry pomysł? Czy jesteście zadowoleni? Jeśli tak to proszę o adres firmy zajmującej się takimi rzeczami. Dzięki.

Ticket2Hell

Posty: 21

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie albowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

Kazdyy02

Posty: 35

 
Hej. Oczywiście że nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegramyvhsnadvd.org.pl i j właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki dziś śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

aplay99

Posty: 14

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Stylizacja111

Posty: 21

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest naprawdę super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

Dervyl

Posty: 25

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem albowiem właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Żąda go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video albowiem myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

roudee22

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata uprzednio filmom to niezwykle dobry pomysł. Nie wiem jedynie czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień bieżący to już przeżytek.

Alibas67

Posty: 33

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

sgemino

Posty: 31