Dobry serwis sony szczecin

Dobry serwis sony szczecin

Potrzebuję pomocy, nie mogę jakoś znaleźć w sieci czy w Szczecinie jest punkt, gdzie mogę oddać do naprawy iPhone'a z rozbitą szybką? Zależy mi na sprawdzonym miejscu, gdzie pracują profesjonaliści.

Posty: 7

 
Nie pomogę, mój telefon na szczęście jeszcze się nie popsuł nigdy. Apple rządzi :). Nawet gdy spadł na twarde płytki z dość wysokiego regału, nic mu nie było :-)

pawel253

Posty: 12

 
Ech, nie pomogę, oddawałem swój telefon do salonu operatora komórkowego po prostu, oni chyba gdzieś wysyłają, nie wiem.

marcinek

Posty: 18

 
Tylko autoryzowany serwis! Zwłaszcza z tak wartościowym sprzętem. W Szczecinie jest punkt autoryzowany Applemobile przy Wojska Polskiego 50. Solidna firma, bez dwóch zdań. Naprawili, dostałem też pełną i konkretną informacją, co się wydarzyło, za co zapłaciłem, do tego daja gwarancję na usługę (6 mcy).

Pacothelllucia

Posty: 12

 
Teraz się już nie oplaca naprawiać chyba, sprzęt tani można kupić w necie.

Posty: 8

 
Nie wiem, czy w Szczecinie się da... ponieważ mój telefon i tak już nie ma gwarancji, naprawiał mi go ostatnio kolega, mogę dać namiar...

sthEn

Posty: 11

 
wiesz co, jest dobry, solidny punkt przy al. wojska polskiego (róg jagiellońskiej) http://applemobile.pl/. tam na pewno Ci pomogą. profesjonalny serwis. mi naprawili na miejscu, czekałem góra dwadzieścia minut.

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że na rogu Jagiellońskiej i Wojska Polskiego jest autoryzowany punkt Apple...
Jest punkt przy Wojska Polskiego (wejście od Jagiellońskiej!), nazywa się Applemobile. Korzystałem i bardzo pozytywnie, muszę powiedzieć! Nie sądziłem, że mogą wymienić szybkę od ręki, w dodatku coś jeszcze mi nie działało i było irytujące (jakiś podzespół, już nie pamiętam dokładnie), zasugerowali, że wymienią i dzięki temu dwa problemy na raz rozwiązane.

johncena67

Posty: 13

 
Róg Wojska Polskiego i Jagiellońskiej, super obsługa! Dali mi nawet tel zastępczy.

bernatka789

Posty: 9

 
Zdaje mi się, że jest taki punkt apple mobile, gdzieś w centrum. Kiedyś mi ktoś polecał, bo miałem małe peknięcie na ekraniku, ale ostatecznie telefon zgubiłem :D, i problem się "rozwiązał".

Miki

Posty: 14