Serwis płyt indukcyjnych, gdzie ?

Serwis płyt indukcyjnych, gdzie ?

Witajcie. Na wyświetlaczu naszego kotła często pojawiają się jakieś błędy, czy przypuszczacie, że konieczna będzie dla nas naprawa sterowników kotłów?

Mariusz

Posty: 9

 
Nie ma reguły, czy to gorszej jakości płyta czy lepszej. Przy częstym wykorzystywaniu poniektóre podzespoły się zużywają i nic na to nie poradzimy. Powinniśmy wliczyć serwis płyt indukcyjnych w koszty.

Marysia

Posty: 29

 
Ja ze swojej spawarki jestem bardzo zaspokojony. Z tego co pamiętam, to przez okres 10 lat regularnego użytkowania tylko raz się zepsuła i byłem zmuszony odwieźć ją na serwis spawarek inwertorowych.

propek12

Posty: 17

 
Kiedy odwiedziłem serwis płyt indukcyjnych, to powiedziano mi, że podczas normalnej eksploatacji podzespoły się zużywają i nie powinno nas to dziwić. Zapewnili mnie jednak, że po wymianie płyta będzie funkcjonowała o wiele dłużej, niż aktualnie.

nero45

Posty: 25

 
Nigdy nie będziesz miał sprawnych urządzeń elektronicznych, jak we własnym zakresie będziesz dokonywał naprawy elektroniki. Co specjalista, to specjalista.

wisła1905

Posty: 17

 
Witajcie. Jeżeli potrzebna jest wam profesjonalna naprawa sterowników kotłów, to polecam usługi http://elektrox.pl. Od ich naprawy mamy spokój z kotłem.

TakiMyczek

Posty: 24

 
Raczej zalanie płyty indykacyjnej nie powinno doprowadzić do zwarcia. Kłopot może być dopiero wtedy, gdy już wcześniej uszkodzona została izolacji na płytce przetwornicy. Wówczas nie obejdzie się bez odwiedzenia serwisu płyt indukcyjnych.

zneciarka

Posty: 19

 
Indukcje mają to do siebie, że po pewnym okresie użytkowania wypalają się moduły przy palnikach, potrzebny jest wówczas serwis płyt indukcyjnych.

namok

Posty: 20

 
Jak będziesz przez długi czas używał spawarkę na pełnej mocy, to nie dziw się, że średnio co tydzień będziesz odwiedzał serwis spawarek inwertorowych.

Kitas

Posty: 16

 
Dla mnie naprawa elektroniki to czysta magia. Jak patrzę na te moduły, to nie wiem, za co odpowiadają te wszystkie kondestatory itp. Zatem zawsze w wypadku awarii jadę ze sprzętem do serwisu.

namok

Posty: 26