kotły do ogrzewania centralnego

kotły do ogrzewania centralnego

Jakie macie pomysły na wygenerowanie oszczędności na etapie wykończenia, projektowania nieruchomości? Co u siebie zastosowaliście przy budowie?

Kitas

Posty: 1

 
Grambet ma dobrych konsultantów od OZE i rekuperacji, nawet coś ogarniają z dofinansowaniem, albo odsyłają do znajomych marek i wszystko się terminowo kręci.

Buła

Posty: 3

 
Junkers to raczej uniwersalny zakup i się nie zawiedziesz. Jedna z tych marek, które trzymają poziom do dnia dzisiejszego.

Lipa08

Posty: 2

 
Teraz trzeba inwestować w niezależność energetyczną i jeżeli masz możliwość to centrale rekuperacyjne, bo dużo zmieniają w życiu. Mi się nawet lepiej zasypia z takim powietrzem w domu.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Za lekko powyżej 300 złotych masz grzejniki łazienkowe w https://sklep.grambet.pl/, a to jest dość unikalna wycena na dzisiejsze warunki inflacyjne. Wszystko rośnie, a u nich się jeszcze trzyma normalnie. Polecam, bo to może ostatni moment na tanie zakupy.

Miner-ooo

Posty: 9

 
W Skórzewie przy Poznańskiej 78 masz hurtownię i związaną z OZE i kwestiami ogrzewania, do tego armatura łazienkowa i grzejniki praktycznie wszystkich typów spotykanych na rynku. Sporo rzeczy u nich brałem i jeszcze możesz się umówić na prezentację niektórych technologii. W soboty też przyjmują zdaje się do 13, marka Grambet. Wiele osób z Poznania znam, które robiły z nimi sporo projektów. Maksymalna wiarygodność.

Mr Boks

Posty: 5

 
Mam ceramikę łazienkową od https://grambet.pl/oferta, a jeszcze niedawno rozszerzyłem o grzejniki łazienkowe. Jeden grzejnik w łazience, a praktycznie w całym mieszkaniu czuję ciepło. Wystarczy taki grzejnik, żeby normalnie funkcjonować nawet przy zimniejszych dniach. Jestem zadowolony ze współpracy. To sklep, który się nastawia na obniżenie kosztów ogrzewania u klienta i nieźle im to wychodzi przyznam szczerze.

miszekkk5

Posty: 10

 
Udało mi się trafić grzejnik dekoracyjny bardzo ładny w https://grambet.pl/oferta, akurat mi pasował do aranżacji i nie miałem problemu z montażem. Ciekawe elementy uzupełniające instalację grzewczą. Jeżeli chcesz zaoszczędzić to poczekaj, co wstawią w outlecie. To bardzo dobry sklep, popularny w Poznaniu.

jpyzio

Posty: 12

 
Oni jeszcze pomagają załatwić dofinansowanie na fotowoltaikę. Mi bardzo pomogli, udało się zejść z kosztów sporo i jestem do tej pory wdzięczny. Tak na marginesie chciałem tylko uzupełnić komentarz.

Wu

Posty: 22

 
Ogólnie mamy syf prawny i ekologiczny. Teraz jeszcze UE wyskakuje z tym ograniczeniem emisji do skrajnych wartości. Ostatni moment na inwestycje w OZE właściwie, żeby się wyrobić.

Klarka34

Posty: 13