Spływy kajakowe wielodniowe, gdzie się udać?

Spływy kajakowe wielodniowe, gdzie się udać?

Hej.
Czy ktoś z Was wybrał się kiedykolwiek na spływy kajakowe Krutynią? Bardzo interesuje mnie Wasza opinia na ten temat, ponieważ zamierzam sam wybrać się w podobną podróż.

Dzięki za odpowiedzi.

grubyB

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że Krutynia i kajaki stanowi bezkonkurencyjną propozycję spędzenia weekendu. Za każdym razem wybieramy zupełnie Inny szlak, dzięki czemu nie ma szans, że naszej grupie znajomych znudzi się ta lokalizacja. Dla nas to nawet doskonalsze niż zagraniczne wakacje.

Polecam wybrać spływy z oferty tej firmy: http://www.splywy.pl/krutynia/.

Black_Riot

Posty: 19

 
Niedawno trafiłam na propozycję spływu Krutynią, w którego wypadku miałam okazję wyboru szlaku, który zostałby dopasowany do moich indywidualnych potrzeb. Dodam, że w tej okolicy spływy organizowane są regularnie, więc nie powinniście mieć problemów :)

johncena67

Posty: 7

 
Mój wybór numer jeden co roku stanowi Krutynia i kajaki, które wynajmujemy na 2-3 dni, aby przepłynąć opracowaną wspólnie przez naszą grupę znajomych trasą.

Chyba nigdy nam się nie znudzi, bo wykonujemy taki manewr już od kilku lat i nikt nie narzeka :)

Black_Riot

Posty: 15

 
Czytałem już kilkukrotnie o tym, co ma do zaoferowania Krutynia i widzę, iż są to przede wszystkim kajaki.

Przymierzam się do wybrania się w tą okolicę, więc przyznam, iż na pewno Wasze porady będą dla mnie bardzo przydatne. Przynajmniej wiem, ile mogę wydać podczas spływu kajakowego, bowiem wcześniej byłam totalnie zdezorientowana w tym temacie.

dandy999

Posty: 16

 
Mój wybór numer jeden co roku stanowi Krutynia i kajaki, jakie wynajmujemy na 2-3 dni, aby przepłynąć opracowaną wspólnie przez naszą grupę znajomych trasą.

Chyba nigdy nam się nie znudzi, bowiem wykonujemy taki manewr już od kilku lat i nikt nie narzeka :)

blues

Posty: 19

 
Podczas niedawnego spotkania ze znajomymi polecono mi spływy Krutynią. Czytając Wasze wypowiedzi na tym forum dyskusyjnym tylko utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to znakomity wybór z punktu widzenia rozrywki, jaką uda się dostarczyć moim dzieciom. Fajnie, że opisujecie swoje doświadczenia związane z konkretnymi organizatorami spływów.

Miłego dnia! :)

Marioleczka

Posty: 15