Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Witam was.

Nie jestem doświadczonym wędkarzem, szukam woblerów na małe ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś fachowej pomocy w tym temacie. Słyszałem, że są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

Gumis

Posty: 11

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

marcin225

Posty: 27

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

kryzys

Posty: 24

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem wiele dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

grzes3345

Posty: 16

 
Najlepiej to znaleźć sobie jeden zaufany sklep wędkarski i w nim się zaopatrywać.

Jak cię znają to i wiedzą co ci mogą zaproponować. Stały klient ma też zawsze jakiś rabacik, zniżki itp. Ja cenię sobie i chwalę http://e-garbus.pl. Można się tam dobrze zaopatrzyć na ten sezon.

Sami zresztą oceńcie.

Sylfa

Posty: 22

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, iż łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

Bobrow34

Posty: 27