Sprzedaż jachtów w Gdańsku, sprawdzona firma

Sprzedaż jachtów w Gdańsku, sprawdzona firma

Cześć,

czy wiecie, gdzie mógłbym kupić używany jacht i załatwić w jednym miejscu wszystkie formalności?

Szukam wiarygodnej firmy, najlepiej Trójmiasto.

Worms

Posty: 16

 
Obsługa jachtu to jedna z najlepszych form integracji. Ludzie muszą poradzić sobie na dość małej przestrzeni. Akurat w mojej firmie takie zabawy się mocno sprawdziły. Poza tym grupowe wynajęcie jachtu kosztuje zazwyczaj śmieszne pieniądze. Wystarczy poszukać czarteru z opcją negocjacji cen, lekko poza sezonem.

Pamooko

Posty: 17

 
Zazwyczaj nie ma problemu, aby firma wynajmująca jacht dowiozła go w dowolne miejsce. To znacznie rozszerza potencjał tych usług.

GGregbard

Posty: 14

 
Nie polecam pływać jachtem tylko, ale od razu zaplanować różne zabawy wodne. Wtedy wychodzą najlepsze wspomnienia.

Dagmara87

Posty: 26

 
Mi się najbardziej czarter jachtów podobał nad morzem, chociaż i Mazury jakością nie odstają, aż tak bardzo, chociaż trochę mniej tam krajobrazów.

Kowalski

Posty: 26

 
Fajne jest połączenie rejsu turystycznego ze szkoleniem obsługi jachtu motorowego. Przynajmniej człowiek się czegoś nauczy :)

Mariusz

Posty: 19

 
Kilkugodzinny rejs morski organizowany dla moich partnerów biznesowych udał się. Brawa dla kapitana i załogi. Jacht jest genialnie wyposażony. Nawet, jak ktoś chce nartami wodnymi popływać, to nikt nie robi problemu. Chwila w luksusie przysłuży każdemu. Myślę, że trudno o bardziej doświadczonych „wilków morskich” niż Aqua Line Service. Miałem z nimi przyjemność współpracować już kilka razy, zawsze z przyjemnym skutkiem.

Jack232

Posty: 39

 
Fajnie jest zrobić samodzielnie uprawnienia do obsługi jachtów motorowych. Rewelacyjne zarobki w sezonie.

Laleczk23

Posty: 20

 
Uważaj na termin rezerwacji. Zaliczki są dość duże, a w razie wpadki raczej ich nie odzyskasz.

Nan3k

Posty: 25

 
Dla grup są zawsze zniżki. Firmy też mają preferencyjne warunki wynajęcia jachtów. Większość takich działalności chętnie zejdzie z ceny, aby dodatkowo się zareklamować w świecie biznesu.

raptofil

Posty: 24