Pizza opole

Pizza opole

Cześć, szukam fajnych promocji na pizze z dowozem do domu w Opolu. Dawajcie znać, z jakich rozwiązań najczęściej korzystacie.

audi80

Posty: 4

 
Pierwszy raz spróbowałem oryginalnej pizzy włoskiej w lokalu Dlaczego Nie. Na pizzy dużo składników, porozkładane w sposób przemyślany. Przyznam, że w innych pizzeriach zawsze zamawiałem podwójny ser ze względu na brak w podstawowej ofercie odpowiedniej dla mnie ilości. W tej pizzerii w podstawowym zamówieniu jest naprawdę wiele elementów, nie trzeba niczego domawiać, żeby się najeść i poczuć solidny smak. Ich strona to www.pizzadlaczegonie.pl. Zostawiam namiar, bo przy zamówieniach online też masz do czynienia ze sporymi rabatami.

hybris4

Posty: 16

 
Zawsze sprawdzam nowości w menu. Z doświadczenia wiem, że nowe pozycje w menu są nieco bardziej dopracowane, a obsługa stara się przy ich promocji.

Kitas

Posty: 6

 
Zalecam jeść oryginalne pizze włoskie, bo wcale tak nie tuczą. Można normalnie zjeść, bez jakiegoś szczególnego wpływu na dietę.

pawel253

Posty: 9

 
Lubię pizzerie, które korzystają z własnych receptur i nie boją się eksperymentować ze składnikami. Poza tym porównuj menu stacjonarne w menu na dowóz, bo czasami występują pewne różnice.

HamLitek

Posty: 28

 
Sprawdź koniecznie warunki dowozu przed zamówieniem pizzy, bo niektóre lokale stosują sporo opłat dodatkowych.

Black_Riot

Posty: 6

 
Z reguły sieci pod własną marką działają znacznie lepiej od pizzerii partnerskich. Wystarczy porównać smaki.

Mechanik

Posty: 16

 
Warto wypróbować wszystkie lokale, ale zostać przy jednym, bo zazwyczaj stali klienci otrzymują fajne rabaty.

21gregorek

Posty: 10

 
Według mnie po wizycie w pizzerii warto wystawić dłuższą, pozytywną opinię. W ten sposób dostałam kilka razy zaproszenie na nowości z oferty w cenie poniżej 50% :)

audi80

Posty: 11