Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Dobra kuchnia azjatycka Warszawa

Jakie są najlepsze azjatyckie restauracje w Warszawie? Jest ich niby bardzo dużo, ale ostatnio sparzyłem się ze dwa razy i zapytam bardziej doświadczonych...

hyzio

Posty: 16

 
Trochę ta nazwa - Irish Pub, nie wygląda zachęcająco, ale skoro serwują tam smażony makaron czy zupę tajską, no to wychodziłoby na to, że jednak faktycznie są bardzo uniwersalni i nie będzie wtopy.

Morn32

Posty: 21

 
Przyłączam się do prośby założyciela tematu. Niedługo zabieram dziewczynę na miasto i nie bardzo wiem, gdzie moglibyśmy zjeść powiedzmy smażony makaron z kurczakiem, a do tego wietnamską zupę.

wiesław11

Posty: 7

 
Daj sobie na luz z azjatyckim jedzeniem, lepiej już idź do baru mlecznej i najesz się jak człowiek za mniejsze pieniądze. Co jak co, ale wietnamskie czy chińskie jedzenie jest bardzo kiepskie.

pogoń44

Posty: 9

 
A ja nie przepadam za azjatycką kuchnią, wolę polskie czy włoskie specjały. Niby tyle się mówi, że azjatycka kuchnia taka smaczna, a co do czego przyjdzie, to pewnie walą glutaminianu sodu.

Olipet56

Posty: 25

 
Jakiś czas temu będąc na starym mieście odwiedziłem Irish Pub - w którym nie raz imprezowałem jako student. No i teraz tam jeszcze dają azjatyckie specjały - bardzo smaczne, porcje są duże, nie ma odgrzewania i odmrażania.

reavan

Posty: 25

 
No dokładnie - gdzie można wszamać coś wietnamskiego w Warszawie? Przyłączam się do twojego pytania, kompletnie nie mam pojęcia, chociaż w Wawie mieszkam już dobrych kilka lat.

Laleczka

Posty: 11

 
Zazwyczaj nie hejtuję w internecie, ale powiem tak - w Warszawie nie znajdziesz dobrej azjatyckiej knajpy, możesz o tym zapomnieć. To co jest w Polsce, to ciężko nazwać kuchnią azjatycką.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Jestem w Wawie od urodzenia, a tak naprawdę nie wiem gdzie można zjeść coś azjatyckiego i smacznego. To mówicie, żeby iść na Miodową, to tego Irlandzkiego Pubu? W sumie można spróbować...

Cziczin

Posty: 30