pizza w Bydgoszczy, szukam!

pizza w Bydgoszczy, szukam!

Dzień dobry. Szukam jakiegoś fajnego klimatycznego miejsca, gdzie można zjeść dobrą pizzę w Bydgoszczy. Czekam na waszą pomoc.

Kruk

Posty: 2

 
Niezwykle ciekawy temat, którego uprzednio nigdzie nie odszukałam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

kk1111

Posty: 31

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to nie ulega wątpliwości wówczas jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

666marian

Posty: 30

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zaspokojony z zamówienia. W Bydgoszczy jest dużo pizzerii, niemniej jednak faktycznie chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeżeli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bowiem trudno pisać, że coś jest rzeczywiście smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 10

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, lecz odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i niewątpliwie w stylu wegetariańskim.

Michaś

Posty: 15

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

yarofe

Posty: 10

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

jakwaj

Posty: 8

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Klasowe34

Posty: 8