najlepsza restauracja regionalna zakopane

najlepsza restauracja regionalna zakopane

Marzy mi się, żeby święta Bożego Narodzenia wyjątkowo w tym roku spędzić w górach...tam dopiero można poczuć klimat świąt, a nie w wielkim mieście. Macie może jakieś sprawdzone pensjonaty, które organizują kolację wigilijną itd. ?

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Ja to jeszcze wesela nie miałam, ale jak będę robić to na pewno w górach ;) Ponoć takie góralskie biesiady to potrafią trwać tydzień ;P Aż tyle to bym nie chciała balować, ale ze 3 dni dałoby radę ;D

kadajo

Posty: 23

 
W Zakopanem takich fajnych pakietów sylwestrowych, świątecznych czy weselnych nie brakuje. Pytanie tylko – czy będą mieli wolne terminy, bo w takich kurortach to wszelkie miejscówki schodzą jak świeże bułeczki. Wiem coś o tym, bo właśnie szukałem oferty wigililijnej i lipa.

Prometeusz172

Posty: 26

 
Takie fajne rodzinne święta w górach to można spędzić u ludzi z Siuchajsko (www.siuchajsko.pl). My z żoną i dziećmi to tutaj jeździmy od lat, z kilkoma przerwami. Nic się nie zmienia – klimat zawsze ten sam, jedzenie na stole wigilijnym regionalne, atmosfera świąt nie do podrobienia po prostu. W około dużo góralskich kościółków, żeby się na pasterkę wybrać. Po prostu bajka.

Wojciech24

Posty: 19

 
Fajne teraz powstają takie karczmy z drewna, w góralskiej stylistyce, jest z czego wybierać. Ale jakiegoś sprawdzonego miejsca , z dobrą kuchnią i miłą obsługą to ja niestety nie znam.

Bienkus

Posty: 23

 
Wiem, że moja koleżanka robiła ostatnio wesele w Zakopcu (dowiedziałam się z facebooka) ;PP Spróbuję ją podpytać gdzie tę imprezę robiła i jak tam ją wyszło to cenowo. Popiszę później co się udało dowiedzieć.

Suit

Posty: 25

 
Góry to mają swój klimat, ja bardzo lubię tutaj spędzać wolny czas. Na święta to jeszcze tutaj nie przyjeżdżałem, ale kto wie, może w tym roku spakuję rodzinkę w auto i wybędziemy z miejskiej dżungli na kilka dni..:)

Dax90

Posty: 22

 
Hehe, zawsze jak się mnie pytali – góry czy morze, odpowiadałem, że morze, ale teraz na stare lata mi się pozmieniało ;)) W górach teraz najczęściej wypoczywam. Jest parę fajnych pensjonatów itd. Ale ja to lubię podróżować ze swoim campingiem, zawsze to człowiek jest niezależny ;)

Haze89

Posty: 19