piosenka do filmu "Ostatni Klaps"

piosenka do filmu "Ostatni Klaps"

Hej! Czy był ktoś może na koncercie Diego? Jak wrażenia? Śpiewał swój ostatni hit z filmu ”Ostatni klaps”?

iravau

Posty: 9

 
Jak chcesz dowiedzieć się coś na temat Diego to odwiedź jego profil na FB. Znajdziesz tam jego inne kawałki i wiele ciekawych informacji o koncertach i filmiki z innymi piosenkami.

Kitas

Posty: 16

 
Ja też od kiedy obejrzałam film „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który swoją piosenką promował tą super komedię. Lubię też jego inne kawałki i przystąpiłam na FB do jego fan page a.

Batiatus12

Posty: 29

 
Wszystko na temat Diego i jego twórczości znajdziesz na FB. Ja właśnie tam obejrzałam nie tylko teledysk promujący film „Ostatni klaps” ale również inne jego video klipy. Już od dawna przystąpiłam do jego fan page a.

GGregbard

Posty: 17

 
Całkiem przypadkowo trafiłam na profil Diego na FB. Od tego czasu często tam zaglądam i sprawdzam wszystkie wydarzenia związane z tym artystą. Oprócz piosenki „Ostatni klaps” uwielbiam jego kawałek „ Tylko ta jedyna”.

limertus

Posty: 15

 
Nie znam innych piosenek Diego oprócz tej, która promuje film „Ostatni klaps”. Trudno znaleźć jakieś informacje na temat tego wokalisty a chętnie bym posłuchała jego innych kawałków i poszła pobawić się na koncercie.

Virgo

Posty: 44

 
Jak chcesz przystąpić do fan page a Diego to wejdź na jego profil na FB. Oprócz kawałka „Ostatni klaps” znajdziesz na FB jego inne utwory i ciekawe informacje na temat twórczości.

namok

Posty: 10

 
A ten Diego to ma jeszcze jakieś inne kawałki oprócz „Ostatni klaps” bo to super muza i chętnie posłucham jego innych utworów.

Iunae_Milt

Posty: 33