Sklep z lalkami Violetta

Sklep z lalkami Violetta

Hej. Ostatnio moja córa zażyczyła sobie pamiętnika, który by miał logo z bajki czy serialu violetta. Podobno widziała u koleżanki z klasy, a ja nie wiem gdzie tego szukać.

Anesia

Posty: 25

 
http://www.solo24.pl w tym sklepie masz zasypanie zabawek w bardzo dobrych cenach. Mi się spodobało całkiem cos innego, ale wiem, że też Violetta jest w ich ofercie więc musisz poszukać.

Biznesowy

Posty: 26

 
Widzę, że duża część dzieci zwariowała na punkcie tego serialu :) U mnie w domu jest podobnie.

EQub

Posty: 34

 
Lalki dla dziewczynek z bajki Wioletta gdzieś widziałam u nas w Łodzi, ale gdzie dokładnie to Ci nie powiem, bo po wielu zabawkowych sklepach ostatnio chodziłam. Moja Madzia miała urodziny 3 tygodnie temu i szukałam prezentu.

abb121s

Posty: 42

 
Trudne pytanie. Moja Anetka chyba to ogląda, bo kojarzę nazwę, jednak ona wie, że nie mamy za dużo pieniędzy zatem nie naciąga mnie na jakieś nowe gadżety. Ona woli ubrania i buty.

Zobaczy12

Posty: 33

 
Ja polecam sklep SOLO24 a tu masz odnośnik do adresu gdzie znajdziesz zabawki z Violetty. Solo ma bardzo szybką wysyłkę, dobre ceny i dużo towaru. Nie wiem jakie Ty masz wymagania, ale dla mnie bomba.

Dagmara87

Posty: 26

 
A może jest jakaś strona www tego serialu gdzie można zamówić? Mój starszy syn tak zamawiał koszulkę z gry jakiejś. Tam gdzie grał to i tam zamawiał. Nie wiem czy z serialami jest tak samo. Po prostu musisz poszukać.

Schwalbaa

Posty: 26