kosmetyka samochodowa łódź, szukam !

kosmetyka samochodowa łódź, szukam !

Zakupiłem nowy samochód i chciałbym zabezpieczyć w nim lakier. Czy jest firma oferującą kosmetykę samochodową w Łodzi, która się tym zajmie?

dominikk6

Posty: 1

 
Powłokę teoretycznie można nakładać samodzielnie, ale z doświadczenia wiem, że wiedza jest tutaj naprawdę potrzebna. Można tylko zepsuć cały efekt i stracić pieniądze.

Alaneq

Posty: 3

 
Na tym faktycznie trzeba się znać. Wystarczy, iż przytrzyma się trochę dłużej polerkę i już jest problem. Mój znajomy myślał, iż to proste obowiązek i przypalił sobie lakier.

czertusik

Posty: 7

 
Polecam auto detailing z Łodzi w firmie http://dollarcar.pl, która naprawdę zna się na rzeczy. Są w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo z lakierem w samochodzie.

Julian

Posty: 4

 
Jest firma oferująca kosmetykę samochodową w Łodzi i naprawdę znają się na swojej pracy. Byłem u ich kilka razy i jestem zadowolony. Zaraz znajdę Wam namiary na nich to możecie zadzwonić i umówić się na wizytę.

wera87

Posty: 3

 
Mijałem ostatnio reklamę firmy, jaka zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi, lecz nie wiem, jakie mają ceny? Zapewne jest to wszystko zależne od tego, jaki to samochód. Mały będzie tańszy, bowiem trzeba mniej warstwy i mniej pracy. Najlepiej byłoby się skontaktować z taką firmą i porozmawiać o wszystkich szczegółach.

ZaNK3R

Posty: 19

 
Od zawsze jeżdżę do takich firm, bowiem chce mieć piękny lakier w samochodzie. Auto to moja wizytówka, wobec tego winno być tam wszystko dopasowane w każdym szczególe.

Yuri20

Posty: 11

 
Można odnowić lakier o ile nie jest mocno zniszczony. Głębokich rys czy rdzy się nie usunie. Najlepiej zgłosić się z tym do firmy, a oni sprawdzą czy da się coś wykonać czy nie? Można przecież do nich podjechać na oględziny i na pewno niesłychanie chętnie każdemu pomogą.

czarodziej

Posty: 12