Cena opon całorocznych?

Cena opon całorocznych?

Witam. Interesuje mnie wymiana opon w rozmiarze 165/70R14?

Gdzie będę w stanie takie dostać?

Radziu

Posty: 9

 
Idealne opony zimowe bieżnikowane powinieneś odnaleźć właściwie w każdym serwisie, który trudni się ich wymianą.

Chcąc zaoszczędzić możesz rzecz jasna rozejrzeć się za oponami używanymi, jakie niekoniecznie są mniej korzystnym z perspektywy kierowcy wyborem.

zeroo13

Posty: 30

 
Byłem w serwisie na wymianie opon, a tam zaproponowali mi opony wzmacniane zimowe do busa.

Zdziwiłem się nieco, że takie w ogóle istnieją, ale chcąc zadbać o bezpieczeństwo pasażerów postanowiłem je kupić. Nie rozumiem osób, które kupują używane opony w kiepskim stanie. Ryzykują w ten sposób życiem i zdrowiem.

tadziu47

Posty: 27

 
Zawsze, gdy potrzebne są mi opony zimowe lub pytają mnie o nie znajomi polecam im tą firmę: http://www.uzywaneopony.net/wulkanizacja-serwis-opon-lodz.html.

Nigdy mnie nie zawiedli, a już na stronie internetowej można sprawdzić katalogowe ceny opon. Czasami udaje się wynegocjować rabat, który w stosunku do ceny katalogowej pozwala oszczędzić do 35%.

Szozi

Posty: 18

 
Opony zimowe używane powinny być przede wszystkim w dobrym stanie, więc należałoby zwrócić się z zamiarem ich kupna do sprawdzonego serwisu. Mogę powiedzieć szczerze, że zdecydowana większość klientów nie ma pojęcia, w jaki sposób ocenić stan opon, więc zaufanie do miejsca, które odwiedzamy i pracujących tam specjalistów wydaje się być niezbędne.

onix33

Posty: 12

 
Podstawową usługą, z której ja akurat korzystam w serwisie wulkanizacyjnym jest wymiana opon. Staram się dokonywać jej przed okresem ogromnych kolejek, gdy mróz mocno przyciśnie lub zrobi się bardzo ciepło.

Na ogół biorę pod uwagę temperaturę, jaka już panuje na zewnątrz, bo to dość istotne kryterium :)

Złoty

Posty: 21

 
Nie mam wątpliwości, że godną zainteresowania propozycją jest przechowalnia opon. Co roku kierowcy, w tym ja mają ten sam problem, a mianowicie nie mają gdzie schować opon letnich bądź zimowych, które przez najbliższy sezon są im niepotrzebne.

Niektóre przechowalnie oferują preferencyjne warunki i naprawdę satysfakcjonująco niskie ceny :)

Laleczk23

Posty: 15

 
Kiedyś pracowałem w serwisie wymiany opon.

Często Ci, którzy kupowali gdzieś w Internecie felgi stalowe zgłaszali się do nas po śruby do felg, bo sprzedawcy rzekomo „zapominali” ich dołączyć. Warto pamiętać o tym, że śruby do felg aluminiowych najprawdopodobniej nie będą pasowały do felg stalowych.

firunter

Posty: 22