korepetycje hiszpański poznań, znacie ?

korepetycje hiszpański poznań, znacie ?

Poszukuje korepetycji ogłoszeń z przeróżnych przedmiotów. Na pewno winna to być matematyka i biologia. Gdzie kogoś znajdę do pomocy?

alilcjaa

Posty: 1

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu przez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Znalazłem tam właściwą osobę, która we wszystkim mi pomogła. Jestem niesłychanie zadowolony z efektów pracy.

Kitas

Posty: 16

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Marioleczka

Posty: 10

 
Jakiś czas temu miałem problemy z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

moccc45

Posty: 15

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Michaś

Posty: 7

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, natomiast byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę niezmiernie dobrze. Sam byłem zaskoczony jak sporo dają takie korepetycje.

Nikuś23

Posty: 12

 
Z tego, co wiem to korepetycji ogłoszeń jest niezwykle wiele. Są nawet specjalne portale, dzięki jakim można o mnóstwo łatwiej dotrzeć do ludzi, które na pewno nam pomogą.

Misieczek

Posty: 5

 
Mnie się niesłychanie spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bowiem zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, wobec tego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, wobec tego myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Yuri20

Posty: 4

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

wujekB

Posty: 9

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

wom_ww

Posty: 2