Vhs na dvd, Radom

Vhs na dvd, Radom

Hej.

Przegrywał ktoś z was film z formatu vhs na dvd, czy to rzeczywiście jest dobry pomysł? Czy jesteście zadowoleni? Jeśli tak to proszę o adres firmy zajmującej się takimi rzeczami. Dzięki.

Michałek

Posty: 12

 
Witam.

Dzięki niesłychanie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Blitz55

Posty: 18

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

Szaddam

Posty: 15

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma gdyż teraz technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

eGall

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się iż jest szansa przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Niemniej jednak czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

michas901

Posty: 20

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

noman1

Posty: 24

 
Witam. To prawda iż takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, fotografie nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Franuś

Posty: 24

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Natomiast w wypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, albowiem robi się to na świetnym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

dyduch34

Posty: 17

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najniezwyklej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja przykładowo to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i fachowe.

Bienkus

Posty: 23

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

Sylfa

Posty: 25