Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości natomiast na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak ważne.

Tatusiek4

Posty: 35

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: https://www.vhs24.pl/?. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyborny prezent.

Klarka

Posty: 31

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

abbss

Posty: 34

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich osób ale wymagają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt sporo jak dla mnie.

XxxxX

Posty: 28

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

FasJasola

Posty: 37

 
Propozycja https://www.vhs24.pl/? jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Rrealg

Posty: 30

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

Jareczkoww

Posty: 29

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego odszukać niemniej jednak może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca kapitalna niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Wegierek8676

Posty: 33

 
Poszukuję podobnej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Aarchi

Posty: 37

 
Na paru forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy https://www.vhs24.pl/?. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Batiatus12

Posty: 29