tanie ledy bartycka

tanie ledy bartycka

Hejo! Witajcie. Potrzebuję kontakt do firmy, która zajmuje się hurtową sprzedażą akcesoriów ledowych. Mam na myśli taśmy, żarówki, zasilacze...

tajWoj

Posty: 16

 
Ja kupowałem ostatnio moduły reklamowe z LED od sklepu Premium Lux i jestem happy. Super obsługa, przystępne ceny, wysoka jakość – to tak pokrótce. Więcej info i wszystkie produkty są na ich stronce www.premiumlux.pl. Można kupować online, albo odwiedzić ich salon na Bartyckiej.

NiKRK45

Posty: 19

 
Od pewnego czasu zamawiam głównie przez serwis www.premiumlux.pl. Warto poszukać tutaj żarówek, wybór jest szeroki. Poza tym, mają też na stanie sterowniki RGB i dużo innych bajerów, jakbyś się chciał bardziej pobawić oświetleniem. Pzdr.

cirus

Posty: 19

 
Też się rozglądam po forach, czy ktoś zna jakiś dobrych dostawców, bo szczerze mówiąc to się w ogóle na tych Ledach nie znam. Wiem tylko, że mniej prądy ciągną i powinny się jakoś słabiej nagrzewać i tyle ;P

Siarczanek3

Posty: 27

 
Do swojego biura to kupowałem żarówki poprzez serwis www.premiumlux.pl. Jeśli miałbym polecać to właśnie ich. Tanio, ale solidnie. O wiele lepsze ceny, niż w zwykłych marketach!

Lalusiek2

Posty: 26

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

Ppako72

Posty: 29

 
Duży wybór oświetleniowych rzeczy mają na portalu www.premiumlux.pl. Taśmy, żarówki, oprawy, zasilacze...no jest tego trochę. To bezpośredni importer ledów, dostawy starają się robić w ciągu 24 godzin, tak szybko jak tylko to możliwe.

Alfonsik5

Posty: 30

 
Coś słyszałem od klienta, że na Bartyckiej mają dobrą hurtownię LED różnego typu. Ale nie wiem ile w tym prawdy...

PucH2

Posty: 24