leczenie uzależnień Radom, gdzie warto ?

leczenie uzależnień Radom, gdzie warto ?

Interesuje mnie leczenie uzależnień w Radomiu. Jest jakaś profesjonalna poradnia, która jest w stanie mnie w tym pomóc?

Kleooo6

Posty: 1

 
Odbywałem terapię grupową uzależnień w Radomiu i jestem zadowolony. Można trochę szerzej spojrzeć na swojej problemy. Zobaczyć jak inni sobie z tym radzili i posłuchać ich historii. To naprawdę bardzo pomaga i szeroko otwiera człowiekowi oczy. Polecam.

Grooby

Posty: 5

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

misiu56

Posty: 11

 
Alkohol na początku wydaje się przyjemny. Wszyscy się dobrze bawią, niemniej jednak kiedy zaczynają się nasze problemy z alkoholem to wtedy człowiek pozostaje sam. Już nawet nie jest zapraszany na imprez, bowiem wstyd. Jeżeli ma rodzinę, jaka nie odeszła to szansę na pomoc zawsze są, niemniej jednak z tym także bywa niestety bardzo różnie.

mirekp2005

Posty: 12

 
Z tego, co wiem to terapia dda w Radomiu jest tutaj https://czarnecki.radom.pl. warto u nich zapytać, które mają szanse, aby pomagać dzieciom ludzi, jakie piły albo nadal piją. Sam nie korzystałem z tego, ale na pewno by mi się to przydało.

Wacław

Posty: 3

 
Nie mam problemów z alkoholem i innymi używkami, dlatego nie pomogę Wam znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, że dzisiaj częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

Lupusx

Posty: 6

 
Odbywałem terapię grupową uzależnień w Radomiu i jestem zadowolony. Można trochę szerzej spojrzeć na własnej problemy. Zobaczyć jak inni sobie z tym radzili i posłuchać ich historii. To naprawdę niezwykle pomaga i szeroko otwiera człowiekowi oczy. Polecam.

Eloelo-2

Posty: 32