Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Cześć.
Poszukuję sprawdzonej i doświadczonej osoby (wystawiającej fakturę), która jest w stanie wdrożyć w średnim przedsiębiorstwie elektroniczny system urlopowy w rozsądnej cenie.

Znacie może i polecacie kogoś?

Robuś

Posty: 13

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

ekjynio

Posty: 33

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezwykle pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

hazi32

Posty: 14

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Invar4

Posty: 19

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Jacuś22

Posty: 30

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Przez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Gosienka54

Posty: 16

 
Pamiętam, które problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już chociażby kłótni.

Klarka34

Posty: 23

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

21gregorek

Posty: 11

 
U nas pracownicy niezmiernie częstokroć elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Nikusinski23

Posty: 14