Usługi geodezyjne w Łodzi, jaka firma ?

Usługi geodezyjne w Łodzi, jaka firma ?

Witam serdecznie.

Boję się, że usługi geodezyjne w Łodzi przerosną moje możliwości finansowe. Znacie jakiegoś geodetę, który wykonuje podziały nieruchomości za niewielkie pieniądze?

opiter78

Posty: 19

 
Moje poszukiwania geodety w Zgierzu trwały stosunkowo długo, bo miałem do wyboru tylko kilku specjalistów, a o każdym słyszałem co najmniej 1-2 niepochlebne opinie.

Na szczęście znajomy rozwiał moje wątpliwości, bo miałem do zlecenia dość proste zadanie, więc uświadomił mnie, że nie potrzebuję do tego najlepszego geodety, a właściwie najtańszego.

Lupusx

Posty: 15

 
Potrzebowałem geodety w Łodzi, natomiast najpierw trafiłem do wydziału geodezji i architektury w tym mieście. Miałem to szczęście, iż znalazłem tam listę fachowców z właściwymi uprawnieniami, którzy działają świadcząc swoje usługi na terenie Łodzi i okolic.

Potem popytałem o opinię o danym architekcie, którego „zatrudniłem”.

Dzidzia

Posty: 21

 
Niedawno był mi potrzebny geodeta w Tuszynie, ale nie byłam pewna czy mogę skorzystać z kogoś z tego miasta lub najbliższej okolicy. W dużym stopniu pomogły mi Wasze opinie, jakie ukierunkowały mnie, gdzie szukać, aby odszukać sprawdzonego fachowca.

superbu

Posty: 13

 
Gdy w grę wchodzi geodeta w Aleksandrowie Łódzkim to polecam zerknąć na ofertę tej firmy: http://www.geofort.pl.

Porównywałem ich z innymi i są bezsprzecznie najlepsi, po czym skorzystałem z ich usług. Dysponują stosowne uprawnienia, a zarówno bogatą wiedzę i doświadczenie. Kwestie geodezyjne udało mi się zamknąć w mgnieniu oka, a ich pomoc okazała się nieoceniona :)

Zydek

Posty: 32

 
Naprawdę sporo potrafią kosztować usługi geodezyjne. Zetknęłam się z nimi, gdy wspólnie z rodziną podjęliśmy się czynności, która polegała na podziale nieruchomości. Pierwszy architekt zaproponował nam taką kwotę, że zrzedły nam miny. Na szczęście nie skorzystaliśmy z jego usług, a wybraliśmy kolejnego przedstawiciela tej profesji, który uznał, iż tamten chciał naciągnąć nieświadomych klientów.

kk1111

Posty: 31

 
Kilkukrotnie miałam okazję korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi i dziwnym trafem zawsze wybierałam zupełnie inną firmę. Odniosłam wrażenie, iż każda z nich chce mocno przekonać do swoich usług inwestora, zwłaszcza, gdy ma nadzieję, iż klient ponownie do nich wróci lub poleci ich znajomym.

Fiflek

Posty: 30