wentylacja

wentylacja

Jak już zaprojektuję instalację wentylacji na co muszę się w dalszej kolejności przygotować i gdzie szukać ewentualnej pomocy przy modernizacji?

Damiano2

Posty: 1

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Acurano

Posty: 2

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Miki

Posty: 6

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

czdeRRR

Posty: 2

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

MAx_elo

Posty: 32

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

Gargamel5

Posty: 4

 
Przejrzyj, bo niedawno trafiłem https://www.facebook.com/environprojektPS/, żeby ogarnąć protokół skuteczności wentylacji dla Sanepidu. Przyszła moja kolej niestety, ale ogarnęli mi wszystko pod kątem formalnym i technicznym wzorowo. Dużo podpowiadają, nawet pod kątem dalszej modernizacji wentylacji, klimatyzacji. Jak masz problemy to dzwoń.

audi80

Posty: 6

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

fustrant00

Posty: 5

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

EpIon7

Posty: 13

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

wisła1905

Posty: 9