Tanie krzewy ozdobne

Tanie krzewy ozdobne

Pytanie odnośnie sklepów z nasionami i cebulkami – gdzie mają niskie ceny? Kupić chcę przynajmniej dwie odmiany kłączy – piwonie i liliowce.

Invar4

Posty: 15

 
Musiałabym pogadać z koleżanką, ona ma ogród i się interesuje tematem. Wiem, że teraz poluje na jakieś bardziej egzotyczne kwiaty...Dam znać jak się dowiem czegoś!

PaweL

Posty: 27

 
Nie wiem tak prawdę mówiąc nic na temat konkretnych sklepów z takimi rzeczami. Chyba nawet nigdy w życiu żadnych cebulek nie kupowałem:P

kk1111

Posty: 31

 
W moim ogrodzie to się super przyjmują zawilce i mieczyki. Mam tego trochę. Ale są też kwiaty, które w ogóle nie chcą rosnąć. Ciekawe czy to wina nasion, czy gleby, czy coś źle robię, jeśli chodzi o pielęgnację...

Mmatckhew

Posty: 29

 
Cześć. Może spróbuj poszukać takich cebulek przez www.nasionaswiata.pl. Sama tutaj zamawiam, a sklep poleciła mi znajoma, która z wykształcenia jest ogrodnikiem, także..;)) Co do konkretnych kwiatów, to ja bardzo lubię zamawiać od nich cebulki lilii i sasanki.

Aarchi

Posty: 37

 
Ech, ja to zawsze marzyłam o domu z ogródkiem, gdzie by rosły różne odmiany kwiatów...ale niestety zamiast domu z ogródkiem mam mieszkanie bez balkonu:P Pozostają mi więc kwiaty typowo domowe do uprawiania.

12erBis

Posty: 23

 
Cześć;) Też się interesuję kwiatami i powiem Ci, że można naprawdę teraz zaszaleć z odmianami. Jest tego od groma na rynku. Tylko też trzeba ostrożnie sprawdzać nasiona, bo nie wszystkie w takich zwykłych warunkach zakiełkują. Niektóre odmiany potrzebują naprawdę wyjątkowej temperatury, wilgotności, nasłonecznienia, które można osiągnąć tylko w sztucznych warunkach w naszym klimacie;)

Oleczek34

Posty: 27

 
Ciekawe ile w tym prawdy, że np. jak weźmiemy pestkę od jabłka i zasadzimy to może zakiełkować coś z tego? Ktoś wie? :))

vokalek

Posty: 29

 
O hej:)) Bardzo fajne, dobrej jakości cebulki kwiatowe od zawilców znalazłem na www.nasionaswiata.pl. Cenowo też moim zdaniem nie najgorzej. Zwłaszcza, że obczaiłem sobie też inne sklepy i w większości przypadków mieli dużooo drożej. ;)

raptofil

Posty: 20