Kora ogrodowa w Bydgoszczy, jaka firma ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, jaka firma ?

Pytam odnośnie producenta kory w Bydgoszczy. Kogo polecacie. Może ma ktoś jakieś już sprawdzone miejsce, to czekam i dziękuję.

giurent

Posty: 12

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca zadowolony. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, ale jeśli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak naprawdę nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak naprawdę jeszcze dodatkowo jest.

pawel253

Posty: 9

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu zwłaszcza, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

namok

Posty: 8

 
Jak szukacie dobrego producenta kory w Bydgoszczy, to polecam http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości, poza tym dowożą korę do domu. Jeśli chodzi o obsługę klientów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Kitas

Posty: 16

 
Czytałam sporo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana bezproblemowo poprzez producenta jest w najlepszej jakości.

marysss

Posty: 17

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie poszukuję tanich ofert. Mam swojego zaufanego producenta, którego rzeczywiście warto posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

TomekK

Posty: 12

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać spore ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi niesłychanie spasował.

Yuri20

Posty: 17