depilacja laserowa gdańsk, gdzie znajdę ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się nad tym czy depilacja laserowa boli? Jeśli korzystaliście już z takiej depilacji to dajcie znać. Podzielcie się wrażeniami, bo trochę bólu się boję i nie wiem czy się na to decydować czy nie.

piekniśś

Posty: 2

 
Miałam lekki wąsik i na nieszczęście codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, iż musiałam tam być kilka razy, natomiast komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Lupusx

Posty: 3

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

wujekB

Posty: 10

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Antekkk

Posty: 3

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście robią to fachowo.

pawel253

Posty: 2

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

MisiekKce

Posty: 4

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niesłychanie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, natomiast na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać rzeczywiście cuda. Polecam dla osób, które nie chcą na co dzień się golić albo wyrywać włosów.

Joe

Posty: 7

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, lecz chyba był jakiś słaby, bo dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Na co dzień golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Garguł12

Posty: 15

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

edyta123

Posty: 3