Sterydy

Sterydy

Witam serdecznie, mam ogromny problem z nabraniem masy. Mam budowę ciała ektomorfika. Niestety stosowałem już specjalistyczne diety, chodzę na siłownię, wydałem na standardowe odżywki ogrom pieniędzy, a nic nie pomaga. Dla mnie to duży problem wizerunkowy, mam na tym tle kompleksy. Zastanawiam się poważnie nad zakupem sterydów, ale zupełnie nie wiem, gdzie się skierować po taki zakup, aby był bezpieczny. Może mi ktoś podpowiedzieć?

Marioleczka

Posty: 10

 
Przy używaniu sterydów anabolicznych warto się zaopatrzyć w preparaty regulujące poziom estrogenu. To chyba jeden z największych problemów występujących przy użytkowaniu sterydów.

XixIX

Posty: 21

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

adam289

Posty: 14

 
Zawsze miałem zaniżony poziom testosteronu. Miałem nawet problemy z potencją. Problem rozwiązałem przez sklep kupiesterydy.com/a>. Wziąłem od nich na początku efedrynę (czysta, maksymalna jakość). Zredukowałem wagę niesamowicie, o ok. 20 kg na jednym cyklu. Wynik pozytywny do tej pory się utrzymuje. Musisz jednak dobrze dawkę dopasować, żeby głowa nie bolała. Niesamowita moc na treningu się pojawia. Wiem, że medycyna chińska od dawna uznaje efedrynę w leczeniu wielu schorzeń. Możesz sobie trochę poczytać. W każdym razie sklep, który wskazałem ma anonimowe płatności. Właściwie bez ryzyka współpraca, oczywiście na własne potrzeby. Ogromna lista sprawdzonych sterydów od najważniejszych producentów światowych. Pogadaj z nimi po prostu, bo znają się na rzeczy.

pyskaty

Posty: 19

 
Niestety jest wiele mitów dotyczących sterydów. Grunt to brać maksymalnie czysty preparat i dawkować go w normalny sposób, bez przesadzania.

Lupusx

Posty: 11

 
Pamiętaj, że masz delikatniejsze i bardzo mocne sterydy. Na pierwszy cykl sugerowałbym coś lekkiego, chociażby metanabol. Jeżeli masz problem z regeneracją to nieźle sprawdzi się Winstrol.

Jasio234

Posty: 17