Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Gargamel5

Posty: 4

 
Bierz od producenta cały sprzęt sportowy, bo możesz wynegocjować lepsze warunki. Ewentualnie dochodzą programy lojalnościowe.

gregcie@

Posty: 7

 
Weź sobie większą tarczę treningową. Fajnie profilowane mają w k-sport.com.pl i dobrze potrafią doradzić ludziom, którzy wchodzą do tematu sztuk walki. W domy mam, robię nogi, trochę pakuję hantlami i jest naprawdę niezłe połączenie.

labuh

Posty: 6

 
Technika to zawsze priorytet, a niekoniecznie jakość sprzętu. Musisz najpierw ogarnąć z trenerem personalnym nowy sprzęt. Niektórzy trenerzy wpadają na domowe siłownie bez problemu, nawet pomagają w ich optymalizacji.

mirekp2005

Posty: 13

 
Drążku tylko nie montuj w drzwiach, bo kontuzja gwarantowana. Stacjonarne odpowiedniki trochę droższe, ale o niebo bezpieczniejsze.

derums3

Posty: 5

 
W domowej siłowni ławeczka się przyda. Uważaj na przykręcanie rzeczy do ścian. Chyba, że nie masz innego wyjścia, bo później trzeba mały remont robić, żeby przywrócić do stanu pierwotnego.

giena1977a

Posty: 27

 
Ławeczka i jakieś dodatkowe miejsce na ciężary zawsze się sprawdzi. Nie zapomnij też o gumie, żeby nie walić ciężarami po sąsiadach.

mikesmith0103

Posty: 5