Urządzenia do skutecznego odchudzania

Urządzenia do skutecznego odchudzania

Jakie znacie dobre patenty na pozbycie się nadwagi? :) Tylko nie piszcie o bieganiu :P W telewizji widziałam jakieś pasy wibracyjne, maty, takie rzeczy. Czy to działa? Skąd polecacie zamówić?

Stylizacja111

Posty: 21

 
Wiesz co, nie kupowałem takich urządzeń nigdy, także nie orientuje się w sklepach i producentach. W każdym razie ja wychodzę z założenia, że biednego nie stać na tanie zakupy. Lepiej wydać kasę na coś porządnego, ale mieć na dłużej, niż kupić coś byle jakiego i co miesiąc wymieniać, albo naprawiać.

Malinka Moja

Posty: 23

 
Swego czasu było dużo reklam w tv takiego sprzętu. Pasy wibracyjne, jakieś maty...nie wiem na ile to działa, bo nigdy nie miałem okazji przetestować takiego sprzętu. Ciekawe w sumie.

Gucio

Posty: 24

 
Odkąd wziąłem ślub to zacząłem tyć. Żonka dobrze gotuje to fakt. Najgorsze że wszystko mi idzie w brzuch. Nóżki chude, a brzuch jak bęben...strasznie to jest wkurzające. Chyba się zapiszę na jakąś siłownię.

sgm56

Posty: 17

 
Myśmy razem z siostrą zamawiali matę wibracyjną dla naszego taty od firmy Casada - www.casada.pl/Products/33/Power-board. platforma nazywa się Power Board i nie jest to jakaś tandetna platforma jakich pełno w sklepach. Porządna, wytrzymała konstrukcja z pilotem do wygodnego sterowania. Warto.

limertus

Posty: 15

 
Musiałabym też poszukać dobrej maty. Moja kuzynka używa czegoś takiego, ale nie wiem jakiej firmy. Generalnie widać po niej efekty treningu. Nie tylko schudła, ale w ogóle lepiej się czuje tak pod względem kondycji i zdrowia.

Makus16

Posty: 31

 
Kiedyś stosowałam tego typu trening wibracyjny, ale nie w domu, tylko w klubie fitness mieliśmy taką maszynę. Fajne uczucie jak tak trzącha, przyjemne ;) Także ja bym polecała wibracje, jak ktoś chce trochę popracować nad ciałkiem.

lunatyx

Posty: 21

 
Różne się słyszy opinie na temat takich wynalazków. Najlepiej to samemu wypróbować i ocenić. Moja koleżanka coś w tym stylu ma w domu i nie słyszałem żeby narzekała

HamLitek

Posty: 28

 
Nawet kilka miesięcy temu myślałam, czy by nie zakupić sobie takiej maszyny wibracyjnej. Widziałam nawet gdzieś w markecie w promocji była. Ale zrezygnowałam, jednak zajrzałam na konto i dałam sobie spokój...;)

mniszek56

Posty: 17

 
Coś tam słyszałem od siostry o jakiś super platformach z wibracjami, ale szczegółów nie znam. Ona chyba chce sobie kupić, może nawet już kupiła. Spytam się jutro i dam znać!

Woli007

Posty: 25